شرکت غزل گوهر مستقر در پارک علم و فناوری خراسان، مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت، با تکیه بر متخصصان با تجربه خود و در اختیار داشتن لابراتوار پیشرفته گوهرشناسی، اقدام به شناسایی و صدور شناسنامه بین المللی برای سنگ ها، نگین ها و جواهرات مشتریان می نماید. این شناسنامه قابل ارائه در تمام نقاط دنیا می باشد و نشان دهنده اصالت سنگ است.
مشخصات مختلف سنگ یا جواهر از جمله مشخصات اپتیکی و میکروسکوپی توسط گوهرشناسان مجموعه، مورد بررسی قرار گرفته و در شناسنامه درج می گردد.
نمونه شناسنامه صادره (این تصویر جهت جلوگیری از جعل، فاقد امضای گوهرشناس و کدهای مخصوص می باشد):

 

شناسنامه زمرد
نمونه شناسنامه صادره غزل‌گوهر

به هر شناسنامه یک کد رهگیری یا Report Number اختصاص داده می شود که دارندگان شناسنامه و یا خریداران بعدی سنگ بتوانند طبق روش ذیل، مشخصات مندرج در شناسنامه را با اطلاعات سایت مطابقت داده و از اصل بودن شناسنامه اطمینان حاصل نمایند. جهت بررسی اطلاعات شناسنامه به این قسمت مراجعه فرمایید.

برای هماهنگی جهت شناسایی و صدور شناسنامه می توانید با تلفن ۰۹۱۵۵۳۱۷۵۹۰ (خانم بیرجندی: گوهرشناس، مدیرعامل و مدیر R&D مجموعه) تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام به شماره ۰۹۰۳۷۲۱۱۷۴۱ (خانم بیرجندی) و یا شماره ۰۹۰۲۸۱۹۸۳۳۱ (آقای نجف زاده) پیام دهید.
هماهنگی تلفنی قبل از مراجعه حضوری الزامی است.
ساکنان سایر شهرها و استان ها می توانند علاوه بر مراجعه حضوری از طریق فرم زیر عمل نمایند:
۱- در ابتدا تصاویری واضح و در نور مناسب از سنگ، نگین و یا جواهر خود گرفته و به شماره ۰۹۰۳۷۲۱۱۷۴۱ یا آی دی @ghazalgohar1‌ در تلگرام ارسال نمایید.
۲- در صورت تایید و هماهنگی، سنگ را جهت شناسایی یا صدور شناسنامه و یا هر دو مورد به آدرس شرکت ارسال فرمایید.
۳- تصاویر را در فرم زیر آپلود نمایید.
۴- توضیحاتی از قبیل محل یافتن سنگ، اوزان دقیق سنگ های سوار شده بر روی طلا یا نقره و … و نیز کد رهگیری مرسوله را در قسمت توضیحات وارد نمایید.
۵- واریز هزینه های مربوطه به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۲۵۷۹۹۳۳۳۸ بانک ملی به نام نصیبه چاکری بیرجندی (قبل از واریز، مبلغ باید مورد تایید قرار بگیرد) و ارسال تصویر فیش به شماره تلگرام مذکور.

توجه داشته باشید که:
– نرخ خدمات برای سنگ های رنگی  و الماس متفاوت می باشد و در فرم ذیل، نرخ حداقلی درج شده است.
– ممکن است برای برخی سنگ‌ها از قبیل رافها و سنگ های مشکوک به شهاب‌سنگ، نیاز به تست تخریبی یا برش قطعه ای کوچک باشد. در این صورت هزینه و خسارتی متوجه گروه غزل گوهر نیست.
– هزینه های مربوطه قبل از آغاز عملیات شناسایی و صدور شناسنامه بین المللی دریافت خواهد شد و در صورت عدم پرداخت، هیچ گونه مسئولیتی متوجه گروه غزل گوهر نخواهد بود. پس از دریافت سنگ، در صورت نیاز به آزمایش های بیشتر، هماهنگی مربوطه صورت خواهد گرفت.
– نرخ خدمات برای خریداران گروه مزایده همراه با ۵۰درصد تخفیف ویژه خواهد بود (توضیحات بیشتر درباره گروه مزایده سنگ غزل‌گوهر).
– عملیات شناسایی امری است تخصصی و به هیچ عنوان با عکس و فیلم امکان پذیر نمی باشد و به افراد ارسال کننده عکس و فیلم هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.
– از قیمت گذاری و خرید سنگ های شما معذوریم؛ لطفا درخواست نفرمایید. جهت همکاری در فروش به این قسمت مراجعه فرمایید.
– عملیات صدور شناسنامه برای سنگ های دفینه و نامتعارف به هیچ عنوان انجام نخواهد شد و عملیات شناسایی صرفا از باب تشخیص نوع سنگ انجام خواهد گرفت.
– پست دولتی بیمه محصولاتی با حداکثر ارزش ۲۰ میلیون تومان را تقبل نموده و برای هر یک میلیون، دو هزار تومان هزینه بیمه دریافت می نماید (هزینه پستی و بیمه بازگرداندن محصولات به عهده فرستنده می باشد). دریافت محصول از باربری و … پذیرفته نمی گردد و در صورت مفقود شدن خسارتی متوجه گروه غزل گوهر نیست.
– آزمایشات مرتبط با شناسایی و صدور شناسنامه، همانند تصویر نمونه است و در صورت نیاز به آزمایشات بیشتر از قبیل آنالیز درصد عناصر، طیف سنجی و … هزینه به عهده امانت دهنده و یا فرستنده است.
– شناسایی حداقل ۳ روز کاری و صدور شناسنامه حداقل ۷ روز کاری به طول می انجامد.
– به جهت رعایت موارد فنی و تخصصی، برای چند تکه سنگ مشابه، یک شناسنامه صادر نمی گردد.
– در صورت تعدد سنگ ها، تخفیف اعمال می گردد.
– در صورت سنگین بودن محصولات، مراجعه متخصصین مجموعه به شهرهای دیگر امکان پذیر خواهد بود. در این صورت هزینه رفت و آمد و اقامت دو متخصص نیز با مالک خواهد بود. رفت و آمد به صورت هوایی و در صورت عدم وجود فرودگاه، تا نزدیکترین محل با هواپیما و اقامت در هتل (در شان متخصصان) خواهد بود. رویت در بانک، لابی هتل یا صرافی صورت خواهد گرفت و به هیچ عنوان حضور در منزل امکان پذیر نیست. تمامی هزینه ها اعم از کارشناسی، رفت و آمد، اقامت و … قبل از مراجعه متخصصین به شهر محل نگهداری سنگ، دریافت می گردد.

 

– حتما پیش از واریز و ارسال موارد، جهت تأیید مبلغ و زمان ارسال با شماره تلفن ۰۹۱۵۵۳۱۷۵۹۰ و یا آی دی @ghazalgohar1 در تلگرام، هماهنگ نمایید.
– شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۶۰۹۴۵۹۵۴ (بانک رسالت) به نام نصیبه چاکری بیرجندی

فرم درخواست شناسایی و صدور شناسنامه سنگ

  • از قبیل کد رهگیری مرسوله، محل یافتن سنگ، قدمت، اوزان دقیق سنگ‌ها، جنس رکاب یا پایه مدال و ...
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png.
  • - شناسایی شهاب‌سنگ بسته به نوع آن و آنالیزهای مرتبط، متغیر می‌باشد. - در صورت صدور شناسنامه برای سنگ رنگی، هزینه شناسایی دریافت نمی‌گردد. - هزینه ارسال سنگ (رفت و برگشت) بر عهده تقاضاکننده خدمات می‌باشد.
  • (از قبیل تعداد محصولات بیشتر، سایر آزمایش‌ها، هزینه پستی ارجاع مرسوله و ...)
  • ۰ تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .